WDthird

Белый каталог сайтов

РекламаПоказано материалов: 1-3 Всего материалов в каталоге: 3


Общество и политикаОрганы власти
Всего пришло:1016

Портал Державних Послуг На цьому порталі зібрано послуги, які державні органи України надають громадянам та бізнесу. Частина послуг надається через Інтернет (такі послуги позначені іконкою), інша частина послуг все ще очікує на своє впровадження в електронній формі. Цей портал зроблено волонтерською командою iGov в рамках боротьби з корупцією в Україні та вдосконалення бізнес-процесів в наших державних органах.Анализ сайта:

igov.org.ua

Общество и политикаАрмия и вооружение
Всего пришло:808

На даний час Державний концерн «Укроборонпром» – це об’єднання великої кількості багатопрофільних підприємств різних галузей оборонної промисловості. До складу Концерну увійшли підприємства, які здійснюють господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів, а також беруть участь у військово-технічному співробітництві з іноземними державами. Доцільність об’єднання в одній управлінській структурі наукових, експериментальних, виробничих підприємств та спецекспортерів підтверджується тим позитивним ефектом, який отримано Концерном за час свого існування. Формування Концерну створило умови для організації в ОПК єдиного інноваційного циклу «дослідження - розробка - серійне виробництво - споживання (реалізація) - сервісне обслуговування - утилізація». Для забезпечення прийняття оптимальних кваліфікованих рішень за окремими напрямами діяльності Концерном реалізується концепція дивізійної структури управління. Зазначена концепція прийнята з врахуванням сучасних тенденцій теорії та практики менеджменту. Суть її полягає у відокремленні стратегічних і оперативних цілей від вирішення оперативних галузевих завдань. Дивізійний принцип має забезпечити управлінську і господарську «автономізацію» галузей, делегування частини управлінських повноважень керівникам дивізіонів. За Концерном залишаються функції стратегічного планування, взаємодії з органами державної влади, координації діяльності дивізіонів. Такий підхід дозволить топ-менеджменту Концерну зосередити свою діяльність на стратегічних рішеннях та довготермінових програмах розвитку ОПК. У вересні 2013 року у структурі Концерну створено п’ять дивізіонів: авіабудування та авіаремонту; високоточних озброєнь та боєприпасів; з виробництва бронетанкової, автомобільної, інженерної та спеціальної техніки; суднобудування та морської техніки; радіолокації, радіозв’язку та систем ППО. В окрему групу в Концерні зведені підприємства, уповноважені на здійснення зовнішньоекономічної діяльності у сфері експорту та імпорту товарів військового призначення та товарів, що містять державну таємницю. Ці підприємства виконують функцію реалізації на зовнішніх ринках продукції підприємств оборонно-промислового комплексу, включаючи її післяпродажне обслуговування, а також надання послуг з ремонту та модернізації озброєння і військової техніки.Анализ сайта:

ukroboronprom.com.ua

Общество и политикаНеправительственные организации
Всего пришло:788

“Правий сектор” – військово-політичний рух, що ставить собі за мету українське національне визволення і державотворення. Лідером руху є Дмитро Ярош. Складові руху: політична партія “Правий сектор”, однойменна громадська організація та Добровольчий Український Корпус, а також окремі ініціативи. Структура зародилась на початку подій Майдану 28 листопада 2014-го як спілка правих організацій і окремих активістів за ініціативи ВО “Тризуб” ім. С.Бандери. Об’єднання виконало роль рушія революції, унаслідок чого антинародну владу Януковича було повалено. Проте Національна революція не була здійснена – у країні не відбулись національно-революційні перетворення. Також агресія російського Кремля, що скористався не стійкою ситуацією в державі, змусила “Правий сектор” продовжити боротьбу в інших формах. Нині Добровольчий Український Корпус “Правий сектор” бере активну участь у Визвольній війни на Донбасі, ставлячи перед собою завдання звільнення всіх українських земель від окупації Кремлем. Політична партія та громадська організація “Правий сектор” в тилу всебічно підтримують фронт і протидіють антинародній системі всіма доцільними на даний час методами. Місією руху є здобуття Української Самостійної Соборної Держави – національної держави українського народу.Анализ сайта:

pravyysektor.info